Dzisiaj jest: 21 Stycznia 2018 Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław Do końca roku pozostało 345 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1654 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Dziś rano w Czerwińsku osobowe alfa romeo uderzyło w barierki odgradzające drogę od chodnika nieopodal szkoły. Jeden z pasażerów z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 6:35 na trasie nr 62. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że alfa romeo jechało od strony Zakroczymia w kierunku na Wyszogród. Autem kierował 27-letni mieszkaniec pow. płockiego. Razem z nim podróżowało dwóch pasażerów.

Mężczyzna najprawdopodobniej zasnął za kierownicą i samochód zjechał na prawą stronę drogi. Następnie alfa romeo uderzyło w barierki odgradzające chodnik od jezdni. W wyniku zdarzenia ranny został jeden z pasażerów. (RED)

Może Cię także zainteresować