Dzisiaj jest: 18 Października 2017 Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita Do końca roku pozostało 75 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

1387 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Dziś rano w Czerwińsku osobowe alfa romeo uderzyło w barierki odgradzające drogę od chodnika nieopodal szkoły. Jeden z pasażerów z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 6:35 na trasie nr 62. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że alfa romeo jechało od strony Zakroczymia w kierunku na Wyszogród. Autem kierował 27-letni mieszkaniec pow. płockiego. Razem z nim podróżowało dwóch pasażerów.

Mężczyzna najprawdopodobniej zasnął za kierownicą i samochód zjechał na prawą stronę drogi. Następnie alfa romeo uderzyło w barierki odgradzające chodnik od jezdni. W wyniku zdarzenia ranny został jeden z pasażerów. (RED)

Może Cię także zainteresować