Dzisiaj jest: 23 Listopada 2017 Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens Do końca roku pozostało 39 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2679 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Dziś rano w Czerwińsku osobowe alfa romeo uderzyło w barierki odgradzające drogę od chodnika nieopodal szkoły. Jeden z pasażerów z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 6:35 na trasie nr 62. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że alfa romeo jechało od strony Zakroczymia w kierunku na Wyszogród. Autem kierował 27-letni mieszkaniec pow. płockiego. Razem z nim podróżowało dwóch pasażerów.

Mężczyzna najprawdopodobniej zasnął za kierownicą i samochód zjechał na prawą stronę drogi. Następnie alfa romeo uderzyło w barierki odgradzające chodnik od jezdni. W wyniku zdarzenia ranny został jeden z pasażerów. (RED)

Może Cię także zainteresować