Dzisiaj jest: 23 Listopada 2017 Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens Do końca roku pozostało 39 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2679 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wiemy nieco więcej na temat zdarzenia, do jakiego doszło w poniedziałek przed południem na drodze wojewódzkiej 570 w miejscowości Parlin w gminie Czerwińsk.

40-letnia mieszkanka tejże gminy, nie mająca uprawnień do prowadzenia pojazdów, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu samochodowi marki Suzuki, za którego kierownicą siedziała 42 latka pochodząca również z czerwińskiej gminy. 

Volkswagen wyjechał z drogi podporządkowanej. Doszło do bocznego zderzenia z pojazdem jadącym główną szosą, w wyniku którego śmierć na miejscu poniosła kierująca vw. 42-latka z suzuki z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. (RED)

Foto: Adrian Ryszewski

Komentarze  

#1 -6 kkk
co oni mają w głowach, wiejskie ciołki.
2017-10-10 09:34 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#1.1 +5 Cxx
Kogo masz na mysli nazywajac wiejskimi ciolkami ? Byles tam widziales ta sytuacje ze sie udzielasz ?
2017-10-10 11:28 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować