Dzisiaj jest: 21 Stycznia 2018 Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław Do końca roku pozostało 345 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1654 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wiemy nieco więcej na temat zdarzenia, do jakiego doszło w poniedziałek przed południem na drodze wojewódzkiej 570 w miejscowości Parlin w gminie Czerwińsk.

40-letnia mieszkanka tejże gminy, nie mająca uprawnień do prowadzenia pojazdów, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu samochodowi marki Suzuki, za którego kierownicą siedziała 42 latka pochodząca również z czerwińskiej gminy. 

Volkswagen wyjechał z drogi podporządkowanej. Doszło do bocznego zderzenia z pojazdem jadącym główną szosą, w wyniku którego śmierć na miejscu poniosła kierująca vw. 42-latka z suzuki z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. (RED)

Foto: Adrian Ryszewski

Komentarze  

#1 -6 kkk
co oni mają w głowach, wiejskie ciołki.
2017-10-10 09:34 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#1.1 +5 Cxx
Kogo masz na mysli nazywajac wiejskimi ciolkami ? Byles tam widziales ta sytuacje ze sie udzielasz ?
2017-10-10 11:28 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować