Dzisiaj jest: 18 Października 2017 Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita Do końca roku pozostało 75 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

1322 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wiemy nieco więcej na temat zdarzenia, do jakiego doszło w poniedziałek przed południem na drodze wojewódzkiej 570 w miejscowości Parlin w gminie Czerwińsk.

40-letnia mieszkanka tejże gminy, nie mająca uprawnień do prowadzenia pojazdów, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu samochodowi marki Suzuki, za którego kierownicą siedziała 42 latka pochodząca również z czerwińskiej gminy. 

Volkswagen wyjechał z drogi podporządkowanej. Doszło do bocznego zderzenia z pojazdem jadącym główną szosą, w wyniku którego śmierć na miejscu poniosła kierująca vw. 42-latka z suzuki z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. (RED)

Foto: Adrian Ryszewski

Komentarze  

#1 -6 kkk
co oni mają w głowach, wiejskie ciołki.
2017-10-10 09:34 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#1.1 +5 Cxx
Kogo masz na mysli nazywajac wiejskimi ciolkami ? Byles tam widziales ta sytuacje ze sie udzielasz ?
2017-10-10 11:28 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować