Dzisiaj jest: 23 Listopada 2017 Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens Do końca roku pozostało 39 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2679 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Policjanci pełniący w piątek, 6 października służbę na krajowej 10-tce w Sieklukach zmierzyli prędkość osobowego forda. Auto jechało o 41 km/h szybciej niż jest to dopuszczalne w terenie zabudowanym.

Gdy policjanci zatrzymali pojazd do kontroli, okazało się, że za kierownicą forda siedzi 32-letni mieszkaniec gm. Płońsk. Funkcjonariusze wyczuwając od mężczyzny alkohol, poddali go badaniu na trzeźwość. Wynik, który otrzymali to 3 promile alkoholu w organizmie.

Dodatkowo mundurowi ustalili, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, natomiast ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów ustanowiony przez sąd.

32-latek odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości i nie stosowanie się do sądowego zakazu, a także za popełnione wykroczenia. Może liczyć się z zaostrzoną karą, w tym wysoką grzywną, gdyż nie był to jego pierwszy tego typu ,,numer". (RED)

Komentarze  

#1 0 miro
Nic nie zaplace, bo nie mam z czego. A jezdzic i tak bede ! I jakis tam sąd mi tego nie zabroni
2017-10-09 17:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować