Dzisiaj jest: 21 Stycznia 2018 Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław Do końca roku pozostało 345 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1654 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Policjanci pełniący w piątek, 6 października służbę na krajowej 10-tce w Sieklukach zmierzyli prędkość osobowego forda. Auto jechało o 41 km/h szybciej niż jest to dopuszczalne w terenie zabudowanym.

Gdy policjanci zatrzymali pojazd do kontroli, okazało się, że za kierownicą forda siedzi 32-letni mieszkaniec gm. Płońsk. Funkcjonariusze wyczuwając od mężczyzny alkohol, poddali go badaniu na trzeźwość. Wynik, który otrzymali to 3 promile alkoholu w organizmie.

Dodatkowo mundurowi ustalili, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, natomiast ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów ustanowiony przez sąd.

32-latek odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości i nie stosowanie się do sądowego zakazu, a także za popełnione wykroczenia. Może liczyć się z zaostrzoną karą, w tym wysoką grzywną, gdyż nie był to jego pierwszy tego typu ,,numer". (RED)

Komentarze  

#1 0 miro
Nic nie zaplace, bo nie mam z czego. A jezdzic i tak bede ! I jakis tam sąd mi tego nie zabroni
2017-10-09 17:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować