Dzisiaj jest: 18 Października 2017 Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita Do końca roku pozostało 75 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

1387 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Policjanci pełniący w piątek, 6 października służbę na krajowej 10-tce w Sieklukach zmierzyli prędkość osobowego forda. Auto jechało o 41 km/h szybciej niż jest to dopuszczalne w terenie zabudowanym.

Gdy policjanci zatrzymali pojazd do kontroli, okazało się, że za kierownicą forda siedzi 32-letni mieszkaniec gm. Płońsk. Funkcjonariusze wyczuwając od mężczyzny alkohol, poddali go badaniu na trzeźwość. Wynik, który otrzymali to 3 promile alkoholu w organizmie.

Dodatkowo mundurowi ustalili, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, natomiast ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów ustanowiony przez sąd.

32-latek odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości i nie stosowanie się do sądowego zakazu, a także za popełnione wykroczenia. Może liczyć się z zaostrzoną karą, w tym wysoką grzywną, gdyż nie był to jego pierwszy tego typu ,,numer". (RED)

Komentarze  

#1 0 miro
Nic nie zaplace, bo nie mam z czego. A jezdzic i tak bede ! I jakis tam sąd mi tego nie zabroni
2017-10-09 17:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować