Dzisiaj jest: 18 Października 2017 Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita Do końca roku pozostało 75 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

1289 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Być może wiecie coś o losie mieszkanki Raciąża, która wyszła z domu w niedzielę, 10 września i do chwili obecnej nie wróciła. Nie nawiązała też żadnego kontaktu z rodziną. Płońska policja prosi o informacje, które pomogą odnaleźć kobietę.

Jolanta Brdak ma 53 lat. 10 września br. około godz. 7:00 wyszła ze swojego mieszkania i udała się na teren miasta Raciąża. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Nie odbiera też telefonu. Rodzina prowadziła poszukiwania na własną rękę, a w dniu 21 września zwróciła się o pomoc do policji.

Zaginiona ma 150 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała, waży ok. 47 kg. Włosy ma koloru blond, proste, sięgające do ramion, oczy koloru zielonego, a twarz owalną, widoczne braki w uzębieniu. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemne materiałowe spodnie i ciemna kurtkę.

W związku z tym, iż prowadzone do chwili obecnej poszukiwania prowadzone przez KPP w Płońsku przy udziale strażaków z OSP w Raciążu oraz KP PSP Płońsk nie doprowadziły do ustalenia jej miejsca pobytu, Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej Jolanty Brdak o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:

Oficer dyżurny KPP w Płońsku (23) 662 15 00 lub (23) 662 15 50,
Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego).

(za info KPP w Płońsku dodał RED)

Może Cię także zainteresować