Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

poniedziałek 11 grudnia

Łzy wzruszenia, radość, szczęście - jedyny taki weekend w roku!

in Wokół Płońska

by Redakcja

Zwykło się mówić, że ten grudniowy weekend jest ,,weekendem cudów” i coś w tym jest. Kiedy chociaż na chwilę odwiedzi się lokalny sztab Szlachetnej Paczki, można szybko odkryć na czym polega jej magia i fenomen, a wyjście z ,,magazynu” już nie będzie takie proste. W niedzielę zakończył się XVII Finał Szlachetnej Paczki. W Płońsku organizowany był już po…

170 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W niedzielne popołudnie w miejscowości Unieck, na łuku gminnej drogi, osobowy seat uderzył w drzewo. Kierowca miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Troje podróżujących z nim dzieci z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 16:15 na drodze relacji Unieck-Kocięcin Brodowy. Z policyjnych ustaleń wynika, że 49-letni mieszkaniec gm. Raciąż jadąc osobowym seatem wraz z trojgiem dzieci, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze, a następnie uderzyło w drzewo.

Dzieci w wieku 2,5, 11 i 13 lat z powierzchownymi obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Badanie na trzeźwość, przeprowadzone przez policjantów, wykazało, że kierowca ma 2,9 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany, natomiast pojazd zabezpieczyły wskazane przez niego osoby. Policjanci ponadto ustalili, że 49-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. (RED)

Może Cię także zainteresować