Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

poniedziałek 11 grudnia

Łzy wzruszenia, radość, szczęście - jedyny taki weekend w roku!

in Wokół Płońska

by Redakcja

Zwykło się mówić, że ten grudniowy weekend jest ,,weekendem cudów” i coś w tym jest. Kiedy chociaż na chwilę odwiedzi się lokalny sztab Szlachetnej Paczki, można szybko odkryć na czym polega jej magia i fenomen, a wyjście z ,,magazynu” już nie będzie takie proste. W niedzielę zakończył się XVII Finał Szlachetnej Paczki. W Płońsku organizowany był już po…

170 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut na drodze w Dzierzążni: toyoty i scanii. Na szczęście nikt nie zginął.

W poniedziałkowy poranek kierujący toyotą 61-letni mieszkaniec tejże gminy, jadąc drogą podporządkowaną, wymusił pierwszeństwo przejazdu na tirze marki Scania. 

Samochód ciężarowy jechał krajową ,,dziesiątką" w kierunku na Płock. Za kółkiem tira siedział 53-latek z powiatu skierniewickiego. 

61-latek z toyoty z podejrzeniem złamań trafił do szpitala. Jak podaje miejscowa policja, obydwaj kierowcy byli trzeźwi. (RED)

Może Cię także zainteresować