Dzisiaj jest: 24 Października 2017 Imieniny obchodzą: Ingi, Darii, Sambora Do końca roku pozostało 69 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

2108 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut na drodze w Dzierzążni: toyoty i scanii. Na szczęście nikt nie zginął.

W poniedziałkowy poranek kierujący toyotą 61-letni mieszkaniec tejże gminy, jadąc drogą podporządkowaną, wymusił pierwszeństwo przejazdu na tirze marki Scania. 

Samochód ciężarowy jechał krajową ,,dziesiątką" w kierunku na Płock. Za kółkiem tira siedział 53-latek z powiatu skierniewickiego. 

61-latek z toyoty z podejrzeniem złamań trafił do szpitala. Jak podaje miejscowa policja, obydwaj kierowcy byli trzeźwi. (RED)

Może Cię także zainteresować