Dzisiaj jest: 24 Lutego 2018 Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest Do końca roku pozostało 311 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

721 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut na drodze w Dzierzążni: toyoty i scanii. Na szczęście nikt nie zginął.

W poniedziałkowy poranek kierujący toyotą 61-letni mieszkaniec tejże gminy, jadąc drogą podporządkowaną, wymusił pierwszeństwo przejazdu na tirze marki Scania. 

Samochód ciężarowy jechał krajową ,,dziesiątką" w kierunku na Płock. Za kółkiem tira siedział 53-latek z powiatu skierniewickiego. 

61-latek z toyoty z podejrzeniem złamań trafił do szpitala. Jak podaje miejscowa policja, obydwaj kierowcy byli trzeźwi. (RED)

Może Cię także zainteresować