poniedziałek 18 wrzesień

Wiekowy jubileusz pierwszej szkoły średniej w Płońsku [FOTORELACJA]

in Puls Miasta

by Redakcja

1917-2017 – to cezura czasowa płońskiej szkoły, Gimnazjum i Liceum przy ulicy Płockiej. Jubileusz 100-lecia istnienia placówki miał nader doniosły przebieg. Skłaniał do refleksji i przypominał młodzieży o szacunku do wspomnień. Dźwięk szkolnego dzwonka przywołał je z niesłychaną siłą na nowo. W czwartek I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza świętowało uroczystość Dnia Patrona. Dzień później odbyła się jubileuszowa…

330 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Plus tygodnia - Na pomoc gminie Czersk: Radni miejscy zgodnie zdecydowali o przekazaniu dotacji w kwocie 10 tys. zł dotkniętej kataklizmem gminie Czersk (woj. pomorskie). Pieniądze przeznaczone zostaną na naprawę infrastruktury uszkodzonej podczas sierpniowej nawałnicy. *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut na drodze w Dzierzążni: toyoty i scanii. Na szczęście nikt nie zginął.

W poniedziałkowy poranek kierujący toyotą 61-letni mieszkaniec tejże gminy, jadąc drogą podporządkowaną, wymusił pierwszeństwo przejazdu na tirze marki Scania. 

Samochód ciężarowy jechał krajową ,,dziesiątką" w kierunku na Płock. Za kółkiem tira siedział 53-latek z powiatu skierniewickiego. 

61-latek z toyoty z podejrzeniem złamań trafił do szpitala. Jak podaje miejscowa policja, obydwaj kierowcy byli trzeźwi. (RED)

Może Cię także zainteresować