poniedziałek 18 wrzesień

Wiekowy jubileusz pierwszej szkoły średniej w Płońsku [FOTORELACJA]

in Puls Miasta

by Redakcja

1917-2017 – to cezura czasowa płońskiej szkoły, Gimnazjum i Liceum przy ulicy Płockiej. Jubileusz 100-lecia istnienia placówki miał nader doniosły przebieg. Skłaniał do refleksji i przypominał młodzieży o szacunku do wspomnień. Dźwięk szkolnego dzwonka przywołał je z niesłychaną siłą na nowo. W czwartek I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza świętowało uroczystość Dnia Patrona. Dzień później odbyła się jubileuszowa…

330 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Plus tygodnia - Na pomoc gminie Czersk: Radni miejscy zgodnie zdecydowali o przekazaniu dotacji w kwocie 10 tys. zł dotkniętej kataklizmem gminie Czersk (woj. pomorskie). Pieniądze przeznaczone zostaną na naprawę infrastruktury uszkodzonej podczas sierpniowej nawałnicy. *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W sobotę przez kilka godzin przy ulicy Kopernika rywalizowali rowerzyści. Zawody odbywały się w ramach tradycyjnego, dziesiątego już Kolarskiego Kryterium Ulicznego Płońskiej ,,Solidarności". Niestety, nie obeszło się bez wypadku.

Do zdarzenia doszło już za linią mety. Policjant, który na trasie na motocyklu eskortował kolumnę zawodników, nagle skręcił. W policyjny pojazd uderzył kończący swój wyścig rowerzysta z Ciechanowa.   

Kolarzem zajęła się załoga karetki pogotowia, która przetransportowała go do szpitala. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, cyklista najprawdopodobniej doznał urazu nosa. (RED)

Może Cię także zainteresować