Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

poniedziałek 11 grudnia

Łzy wzruszenia, radość, szczęście - jedyny taki weekend w roku!

in Wokół Płońska

by Redakcja

Zwykło się mówić, że ten grudniowy weekend jest ,,weekendem cudów” i coś w tym jest. Kiedy chociaż na chwilę odwiedzi się lokalny sztab Szlachetnej Paczki, można szybko odkryć na czym polega jej magia i fenomen, a wyjście z ,,magazynu” już nie będzie takie proste. W niedzielę zakończył się XVII Finał Szlachetnej Paczki. W Płońsku organizowany był już po…

170 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W sobotę przez kilka godzin przy ulicy Kopernika rywalizowali rowerzyści. Zawody odbywały się w ramach tradycyjnego, dziesiątego już Kolarskiego Kryterium Ulicznego Płońskiej ,,Solidarności". Niestety, nie obeszło się bez wypadku.

Do zdarzenia doszło już za linią mety. Policjant, który na trasie na motocyklu eskortował kolumnę zawodników, nagle skręcił. W policyjny pojazd uderzył kończący swój wyścig rowerzysta z Ciechanowa.   

Kolarzem zajęła się załoga karetki pogotowia, która przetransportowała go do szpitala. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, cyklista najprawdopodobniej doznał urazu nosa. (RED)

Może Cię także zainteresować