Dzisiaj jest: 24 Lutego 2018 Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest Do końca roku pozostało 311 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

721 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W sobotę przez kilka godzin przy ulicy Kopernika rywalizowali rowerzyści. Zawody odbywały się w ramach tradycyjnego, dziesiątego już Kolarskiego Kryterium Ulicznego Płońskiej ,,Solidarności". Niestety, nie obeszło się bez wypadku.

Do zdarzenia doszło już za linią mety. Policjant, który na trasie na motocyklu eskortował kolumnę zawodników, nagle skręcił. W policyjny pojazd uderzył kończący swój wyścig rowerzysta z Ciechanowa.   

Kolarzem zajęła się załoga karetki pogotowia, która przetransportowała go do szpitala. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, cyklista najprawdopodobniej doznał urazu nosa. (RED)

Może Cię także zainteresować