Dzisiaj jest: 24 Października 2017 Imieniny obchodzą: Ingi, Darii, Sambora Do końca roku pozostało 69 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

2108 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W sobotę przez kilka godzin przy ulicy Kopernika rywalizowali rowerzyści. Zawody odbywały się w ramach tradycyjnego, dziesiątego już Kolarskiego Kryterium Ulicznego Płońskiej ,,Solidarności". Niestety, nie obeszło się bez wypadku.

Do zdarzenia doszło już za linią mety. Policjant, który na trasie na motocyklu eskortował kolumnę zawodników, nagle skręcił. W policyjny pojazd uderzył kończący swój wyścig rowerzysta z Ciechanowa.   

Kolarzem zajęła się załoga karetki pogotowia, która przetransportowała go do szpitala. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, cyklista najprawdopodobniej doznał urazu nosa. (RED)

Może Cię także zainteresować