Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

1006 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W piątek odbędzie się pogrzeb 19-letniego ucznia Zespołu Szkół nr 2 w Płońsku, który popełnił samobójstwo w nocy z soboty na niedzielę, tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Chłopak pochodził z gminy Załuski.

- 19-latek powiesił się w garażu. Znalazł go ojciec, który chciał zgasić tam światło - informuje Ewa Ambroziak, szefowa Prokuratury Rejonowej w Płońsku.

- Nikt ani namową, ani groźbą nie przyczynił się do tej tragedii. Wszystko wskazuje na to, że chłopak był w ciężkim stanie psychicznym. Miał już wcześniej nieudane próby samobójcze - dodaje prokurator Ambroziak.

W to lato lawinowo wzrosła liczba samobójstw mieszkańców powiatu płońskiego. Policjanci z KPP w Płońsku nie przypominają sobie tak czarnej serii samobójczych zdarzeń.  (RED)

Może Cię także zainteresować