Dzisiaj jest: 23 Listopada 2017 Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens Do końca roku pozostało 39 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2688 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W piątek odbędzie się pogrzeb 19-letniego ucznia Zespołu Szkół nr 2 w Płońsku, który popełnił samobójstwo w nocy z soboty na niedzielę, tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Chłopak pochodził z gminy Załuski.

- 19-latek powiesił się w garażu. Znalazł go ojciec, który chciał zgasić tam światło - informuje Ewa Ambroziak, szefowa Prokuratury Rejonowej w Płońsku.

- Nikt ani namową, ani groźbą nie przyczynił się do tej tragedii. Wszystko wskazuje na to, że chłopak był w ciężkim stanie psychicznym. Miał już wcześniej nieudane próby samobójcze - dodaje prokurator Ambroziak.

W to lato lawinowo wzrosła liczba samobójstw mieszkańców powiatu płońskiego. Policjanci z KPP w Płońsku nie przypominają sobie tak czarnej serii samobójczych zdarzeń.  (RED)

Może Cię także zainteresować