poniedziałek 18 wrzesień

Wiekowy jubileusz pierwszej szkoły średniej w Płońsku [FOTORELACJA]

in Puls Miasta

by Redakcja

1917-2017 – to cezura czasowa płońskiej szkoły, Gimnazjum i Liceum przy ulicy Płockiej. Jubileusz 100-lecia istnienia placówki miał nader doniosły przebieg. Skłaniał do refleksji i przypominał młodzieży o szacunku do wspomnień. Dźwięk szkolnego dzwonka przywołał je z niesłychaną siłą na nowo. W czwartek I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza świętowało uroczystość Dnia Patrona. Dzień później odbyła się jubileuszowa…

330 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Plus tygodnia - Na pomoc gminie Czersk: Radni miejscy zgodnie zdecydowali o przekazaniu dotacji w kwocie 10 tys. zł dotkniętej kataklizmem gminie Czersk (woj. pomorskie). Pieniądze przeznaczone zostaną na naprawę infrastruktury uszkodzonej podczas sierpniowej nawałnicy. *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Jak dowiadujemy się, dewiat grasował w parku przy ulicy Kolejowej i jego okolicach. Nienormalne zachowanie zauważyła jedna z płońszczanek, poruszając temat na facebook'owym profilu ,,Spotted: Płońsk". Sprawą zajęła się miejscowa policja.

,,Pragnę ostrzec, iż w parku, obok Jordanka kręci się zboczeniec, który się onanizuje. We wtorek był widziany obok małego, żółtego budynku na końcu parku. A przecież w okolicy bawią się dzieci, jeżdżą na rowerach, czy gokartach. Sprawa została zgłoszona na policję" - czytamy w jednym z postów. Internauci wskazują gdzie jeszcze widzieli w ostatnim czasie owego ekshibicjonistę.

Płońska policja potwierdza, że we wtorek po południu otrzymała zgłoszenie o około 30-letnim mężczyźnie, który w okolicy parku przy Kolejowej ma się obnażać. Zboczeńca jednak jeszcze nie zatrzymano.

- Skierowani na miejsce policjanci, pomimo dokładnego sprawdzenia parku oraz jego okolicy, nie ujawnili tego mężczyzny. Nadmienić jednak należy, że rejony parków, placów zabaw oraz inne miejsca przebywania i wypoczynku dzieci były i są sprawdzane, o różnych porach, przez policjantów podczas codziennych służb - odnosi się do sprawy mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku. - Chodzi w końcu o bezpieczeństwo najmłodszych. W razie zauważenia przez mieszkańców Płońska czegoś niepokojącego, osób, które przejawiają nieodpowiednie zachowania wobec małoletnich, prosimy o kontakt z dyżurnym KPP w Płońsku na nr 997 - dodaje oficer prasowej komendy policji.

Zgodnie z prawem samo obnażanie traktowane jest jako wykroczenie i określane mianem nieobyczajnego wybryku. Grozi za to kara grzywy do 1500 zł. (RED)

Może Cię także zainteresować