Dzisiaj jest: 21 Stycznia 2018 Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław Do końca roku pozostało 345 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1654 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Jak dowiadujemy się, dewiat grasował w parku przy ulicy Kolejowej i jego okolicach. Nienormalne zachowanie zauważyła jedna z płońszczanek, poruszając temat na facebook'owym profilu ,,Spotted: Płońsk". Sprawą zajęła się miejscowa policja.

,,Pragnę ostrzec, iż w parku, obok Jordanka kręci się zboczeniec, który się onanizuje. We wtorek był widziany obok małego, żółtego budynku na końcu parku. A przecież w okolicy bawią się dzieci, jeżdżą na rowerach, czy gokartach. Sprawa została zgłoszona na policję" - czytamy w jednym z postów. Internauci wskazują gdzie jeszcze widzieli w ostatnim czasie owego ekshibicjonistę.

Płońska policja potwierdza, że we wtorek po południu otrzymała zgłoszenie o około 30-letnim mężczyźnie, który w okolicy parku przy Kolejowej ma się obnażać. Zboczeńca jednak jeszcze nie zatrzymano.

- Skierowani na miejsce policjanci, pomimo dokładnego sprawdzenia parku oraz jego okolicy, nie ujawnili tego mężczyzny. Nadmienić jednak należy, że rejony parków, placów zabaw oraz inne miejsca przebywania i wypoczynku dzieci były i są sprawdzane, o różnych porach, przez policjantów podczas codziennych służb - odnosi się do sprawy mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku. - Chodzi w końcu o bezpieczeństwo najmłodszych. W razie zauważenia przez mieszkańców Płońska czegoś niepokojącego, osób, które przejawiają nieodpowiednie zachowania wobec małoletnich, prosimy o kontakt z dyżurnym KPP w Płońsku na nr 997 - dodaje oficer prasowej komendy policji.

Zgodnie z prawem samo obnażanie traktowane jest jako wykroczenie i określane mianem nieobyczajnego wybryku. Grozi za to kara grzywy do 1500 zł. (RED)

Może Cię także zainteresować