Dzisiaj jest: 25 Listopada 2017 Imieniny: Katarzyna, Erazm, Klemens Do końca roku pozostało 37 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2729 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Jak dowiadujemy się, dewiat grasował w parku przy ulicy Kolejowej i jego okolicach. Nienormalne zachowanie zauważyła jedna z płońszczanek, poruszając temat na facebook'owym profilu ,,Spotted: Płońsk". Sprawą zajęła się miejscowa policja.

,,Pragnę ostrzec, iż w parku, obok Jordanka kręci się zboczeniec, który się onanizuje. We wtorek był widziany obok małego, żółtego budynku na końcu parku. A przecież w okolicy bawią się dzieci, jeżdżą na rowerach, czy gokartach. Sprawa została zgłoszona na policję" - czytamy w jednym z postów. Internauci wskazują gdzie jeszcze widzieli w ostatnim czasie owego ekshibicjonistę.

Płońska policja potwierdza, że we wtorek po południu otrzymała zgłoszenie o około 30-letnim mężczyźnie, który w okolicy parku przy Kolejowej ma się obnażać. Zboczeńca jednak jeszcze nie zatrzymano.

- Skierowani na miejsce policjanci, pomimo dokładnego sprawdzenia parku oraz jego okolicy, nie ujawnili tego mężczyzny. Nadmienić jednak należy, że rejony parków, placów zabaw oraz inne miejsca przebywania i wypoczynku dzieci były i są sprawdzane, o różnych porach, przez policjantów podczas codziennych służb - odnosi się do sprawy mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku. - Chodzi w końcu o bezpieczeństwo najmłodszych. W razie zauważenia przez mieszkańców Płońska czegoś niepokojącego, osób, które przejawiają nieodpowiednie zachowania wobec małoletnich, prosimy o kontakt z dyżurnym KPP w Płońsku na nr 997 - dodaje oficer prasowej komendy policji.

Zgodnie z prawem samo obnażanie traktowane jest jako wykroczenie i określane mianem nieobyczajnego wybryku. Grozi za to kara grzywy do 1500 zł. (RED)

Może Cię także zainteresować