niedziela 24 wrzesień

Dragon-17 wzywa płońskich Strzelców

in Wokół Płońska

by Redakcja

W niedzielę rano 12-osobowa drużyna płońskich Strzelców wyruszyła na manewry polskiej armii – Dragon-17. 17 tys. żołnierzy z Polski i kilkunastu krajów NATO oraz blisko 3,5 tys. jednostek sprzętu i uzbrojenia stawi się w największych w tym roku ćwiczeniach taktycznych Sił Zbrojnych RP, które przebiegać będą na kilku poligonach. Zameldują się na nich również członkowie Jednostki Strzeleckiej 1006…

332 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Podsumowanie akcji EDWARD: Czwartkowe działania EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach) zakończyły się powodzeniem - informuje Komenda Powiatowa Policji w Płońsku. - Wizja "zero" została zrealizowana. Tego dnia na terenie naszego powiatu nie doszło do żadnego wypadku. Zaistniały jedynie dwie niewielkie kolizje - przyznaje mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska, oficer prasowy naszej policji.  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wczoraj około godz. 16:15 na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Wycinki (gm. Sochocin) zderzyły się trzy samochody. Ranni zostali dwaj kierowcy. Utrudnienia w ruchu na krajówce trwały ponad dwie godziny.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 24-latek z gm. Sochocin, kierujący dostawczym peugeotem, jadąc w kierunku Płońska uderzył w tył poprzedzającej go skody.

Kierujący skodą 35-letni płońszczanin, oczekiwał na skrzyżowaniu (droga do Drożdżyna) na możliwość skrętu w lewo. Po uderzeniu od tyłu, pojazd przemieścił się na przeciwległy pas ruchu, przez co zderzył się z jadącym z naprzeciwka renault. Renault kierował 48-latek gm. Sochocin.

W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala trafili kierowcy peugeota i skody. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali 24-latkowi z peugeota prawo jazdy.

Miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci i strażacy. Przez ponad dwie godziny ruch na krajowej 50-tce w Wycinkach odbywał się wahadłowo. (RED)

Komentarze  

#1 -1 Czarek
Ten wasz 24 latek z peugeota ma ponad 40lat... Trochę coś pokręciliście
2017-08-08 10:20 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#1.1 +1 Redakcja
To nie ,,nasz" 24-latek, taki wiek kierowcy podaje policja...
2017-08-08 12:01 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować