Dzisiaj jest: 25 Listopada 2017 Imieniny: Katarzyna, Erazm, Klemens Do końca roku pozostało 37 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2729 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wczoraj około godz. 16:15 na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Wycinki (gm. Sochocin) zderzyły się trzy samochody. Ranni zostali dwaj kierowcy. Utrudnienia w ruchu na krajówce trwały ponad dwie godziny.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 24-latek z gm. Sochocin, kierujący dostawczym peugeotem, jadąc w kierunku Płońska uderzył w tył poprzedzającej go skody.

Kierujący skodą 35-letni płońszczanin, oczekiwał na skrzyżowaniu (droga do Drożdżyna) na możliwość skrętu w lewo. Po uderzeniu od tyłu, pojazd przemieścił się na przeciwległy pas ruchu, przez co zderzył się z jadącym z naprzeciwka renault. Renault kierował 48-latek gm. Sochocin.

W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala trafili kierowcy peugeota i skody. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali 24-latkowi z peugeota prawo jazdy.

Miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci i strażacy. Przez ponad dwie godziny ruch na krajowej 50-tce w Wycinkach odbywał się wahadłowo. (RED)

Komentarze  

#1 -1 Czarek
Ten wasz 24 latek z peugeota ma ponad 40lat... Trochę coś pokręciliście
2017-08-08 10:20 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#1.1 +1 Redakcja
To nie ,,nasz" 24-latek, taki wiek kierowcy podaje policja...
2017-08-08 12:01 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować