Dzisiaj jest: 21 Stycznia 2018 Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław Do końca roku pozostało 345 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1654 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wczoraj około godz. 16:15 na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Wycinki (gm. Sochocin) zderzyły się trzy samochody. Ranni zostali dwaj kierowcy. Utrudnienia w ruchu na krajówce trwały ponad dwie godziny.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 24-latek z gm. Sochocin, kierujący dostawczym peugeotem, jadąc w kierunku Płońska uderzył w tył poprzedzającej go skody.

Kierujący skodą 35-letni płońszczanin, oczekiwał na skrzyżowaniu (droga do Drożdżyna) na możliwość skrętu w lewo. Po uderzeniu od tyłu, pojazd przemieścił się na przeciwległy pas ruchu, przez co zderzył się z jadącym z naprzeciwka renault. Renault kierował 48-latek gm. Sochocin.

W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala trafili kierowcy peugeota i skody. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali 24-latkowi z peugeota prawo jazdy.

Miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci i strażacy. Przez ponad dwie godziny ruch na krajowej 50-tce w Wycinkach odbywał się wahadłowo. (RED)

Komentarze  

#1 -1 Czarek
Ten wasz 24 latek z peugeota ma ponad 40lat... Trochę coś pokręciliście
2017-08-08 10:20 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#1.1 +1 Redakcja
To nie ,,nasz" 24-latek, taki wiek kierowcy podaje policja...
2017-08-08 12:01 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować