Dzisiaj jest: 23 Listopada 2017 Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens Do końca roku pozostało 39 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2679 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W sobotę po godz. 16 patrol drogówki wysłano w okolice Nacpolska. Policjanci ustalili, że 58-letni mieszkaniec gm. Naruszewo, jadąc fiatem krajową 50-tką, w pewnym momencie uderzył w barierę ochronną odgradzającą jezdnię od chodnika. W tym czasie na chodniku znajdowali się piesi.

- Na szczęście bariera spełniła swoją funkcję i pojazd nie wjechał na chodnik. Kierujący pojazdem mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia, jednak szybko został zatrzymany przez policjantów - podaje mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

Badanie na trzeźwość wykazało, że 58-latek miał blisko 2,4 promila alkoholu w organizmie. Został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wykonania niezbędnych czynności. Pobrano od niego również krew do badań.

Około godzinę później w Nowym Mieście policjanci interweniowali w związku z uderzeniem bmw w słup linii elektroenergetycznej i potrąceniem pieszego.

Jak się okazało, bmw kierował 17-latek z gm. Nowe Miasto. - Młody mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Auto wziął bez wiedzy jego właścicieli, gdyż chciał pouczyć się jazdy samochodem. Prawdopodobnie jadąc zbyt szybko stracił panowanie nad pojazdem. BMW wjechało na chodnik i uderzyło w słup. Potrącony został również mężczyzna idący w tym czasie chodnikiem - relacjonuje oficer prasowy miejscowej policji. Z ustaleń wynika, że doznał jedynie ogólnych potłuczeń ciała. (RED)

Może Cię także zainteresować