PŁOŃSK W SIECI NEWS
Z sesji RM: burmistrz Płońska z absolutorium: Podczas czwartkowych obrady Rady Miasta w Płońsku szef ratusza Andrzej Pietrasik większością głosów uzyskał absolutorium z wykonania ubiegłorocznego budżetu. Za głosowali radni z koalicji wspierającej burmistrza, przeciwna była opozycja ze Zjednoczonej Płońskiej Prawicy. Decyzji rady w tej sprawie towarzyszyła gorąca dyskusja. Rządy burmistrza totalnej krytyce poddał radny PiS Marcin Kośmider, co spotkało się z oburzeniem ze strony miejskiej władzy. Szczegóły już na portalu PwS. *   Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Na Sygnale

Płońska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie samobójstwa młodego mieszkańca Czerwińska nad Wisłą, które miało miejsce na początku maja. Chłopak powiesił się w drewutni, a jako pierwszy znalazł go ojciec. Wcześniej 19-latek podciął sobie żyły. 

Dochodzenie prokuratorskie ma sprawdzić i ustalić, co mogło być motywem odebrania sobie życia przez chłopaka. Wykluczono już możliwy udział osób trzecich w zdarzeniu. 

W niedzielny wieczór policjanci z posterunku w Czerwińsku zostali skierowani do jednej z miejscowości w gm. Naruszewo, gdzie nietrzeźwa matka miała sprawować opiekę nad swoimi dziećmi.

Policjanci zastali na miejscu uchylone drzwi od domu. Pomimo pukania, nikt nie odpowiadał. Okazało się, że w jednym z pomieszczeń spała dwójka dzieci w wieku 6 i 8 lat. Razem z nimi przebywała ich matka - 33-latka.

Dziś w płońskiej komendzie policji wybuchł pożar. Wszystkie osoby przebywające w budynku zostały natychmiast ewakuowane. Akcja ratowniczo-gaśnicza zakończyła się powodzeniem - pożar ugaszono.

W samo południe w związku z ćwiczeniami przeciwpożarowymi odbywającymi się w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku ogłoszono alarm i zarządzono ewakuację wszystkich osób przebywających w budynku. W kilka minut wszyscy policjanci, pracownicy cywilni, interesanci oraz pozostałe osoby zostały ewakuowane z uwagi na rozprzestrzenianie się zagrożenia.

Może Cię także zainteresować