Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

poniedziałek 11 grudnia

Łzy wzruszenia, radość, szczęście - jedyny taki weekend w roku!

in Wokół Płońska

by Redakcja

Zwykło się mówić, że ten grudniowy weekend jest ,,weekendem cudów” i coś w tym jest. Kiedy chociaż na chwilę odwiedzi się lokalny sztab Szlachetnej Paczki, można szybko odkryć na czym polega jej magia i fenomen, a wyjście z ,,magazynu” już nie będzie takie proste. W niedzielę zakończył się XVII Finał Szlachetnej Paczki. W Płońsku organizowany był już po…

165 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Na Sygnale

W niedzielę około godziny 16.25 w Raciążu przy ul. 19-tego Stycznia doszło do wypadku drogowego, który niestety zakończył się tragicznie.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 40-letni mieszkaniec Raciąża z nieustalonych przyczyn zszedł z chodnika wprost pod nadjeżdżające auto matki bmw. Kierowcą był 21-latek, także mieszkaniec Raciąża. Był trzeźwy.

Około godziny 17 na skrzyżowaniu świetlnym w Kroczewie zderzyły się dwie osobówki. 

Skręcający w lewo ford, którym kierował 44-letni płońszczanin (jechał w stronę Płońska), zderzył się z roverem przecinającym ,,siódemkę" od strony Strubin.

Wczoraj wieczorem w Płońsku przy ul. Młodzieżowej doszło do potrącenia przez samochód osobowy pieszej przechodzącej po pasach.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-latka z Baboszewa kierując toyotą, jadąc od strony tejże miejscowości, w ostatnim momencie zauważyła przechodzącą po pasach w rejonie skrzyżowania ul. Młodzieżowej z ul. Północną, 67-letnią płońszczankę.

Może Cię także zainteresować