PŁOŃSK W SIECI NEWS
Bezpłatne badania mammograficzne: W dniach od 17 do 23 lipca mammobusy odwiedzą na Mazowszu dziesięć powiatów, w tym powiat płoński. Organizatorzy zapraszają panie w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię w ramach „Programu profilaktyki raka piersi”. Mammobus będzie w Płońsku 21 lipca i zaparkuje przy ul. Kopernika 3. Badania wykonywane będą w godzinach 8.00-15.00. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Na Sygnale

Płońscy policjanci zabezpieczyli podrobioną odzież, obuwie oraz akcesoria. Podróbkami handlował przez internet 34-letni płońszczanin. Grozi mu teraz kara nawet pięciu lat odsiadki.

Funkcjonariusze z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją namierzyli mieszkańca Płońska, który na internetowych aukcjach oferował do sprzedaży podrobioną odzież oraz inne przedmioty, oznaczone zastrzeżonymi znakami towarowymi znanych marek.

To był feralny poniedziałek na drogach powiatu płońskiego. Do kolejnego zdarzenia doszło tym razem w Poczerninie (gm. Płońsk). Około godz. 16:50 na ,,siódemce" zderzył się range rover z bmw.

Kierujący SUV-em 70-latek z Warszawy nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Prowadzone przez niego auto uderzyło w tył bmw, które zatrzymało się na skrzyżowaniu świetlnym z uwagi na czerwone światło dla tego pasa ruchu.

W miniony poniedziałek na drodze relacji Płońsk-Baboszewo, w miejscowości Sokolniki Stare doszło do zderzenia dostawczego renault z nissanem. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 17:45. W czasie kiedy dostawcze renault, którym kierował 49-latek z gm. Raciąż, włączało się do ruchu, zderzyło się z jadącym drogą nissanem. Nissana prowadził 51-letni mieszkaniec Płońska.

Może Cię także zainteresować