niedziela 24 wrzesień

Dragon-17 wzywa płońskich Strzelców

in Wokół Płońska

by Redakcja

W niedzielę rano 12-osobowa drużyna płońskich Strzelców wyruszyła na manewry polskiej armii – Dragon-17. 17 tys. żołnierzy z Polski i kilkunastu krajów NATO oraz blisko 3,5 tys. jednostek sprzętu i uzbrojenia stawi się w największych w tym roku ćwiczeniach taktycznych Sił Zbrojnych RP, które przebiegać będą na kilku poligonach. Zameldują się na nich również członkowie Jednostki Strzeleckiej 1006…

338 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Podsumowanie akcji EDWARD: Czwartkowe działania EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach) zakończyły się powodzeniem - informuje Komenda Powiatowa Policji w Płońsku. - Wizja "zero" została zrealizowana. Tego dnia na terenie naszego powiatu nie doszło do żadnego wypadku. Zaistniały jedynie dwie niewielkie kolizje - przyznaje mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska, oficer prasowy naszej policji.  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

20 miast obejmą plenerowe audycje ,,Lata z Radiem", których głównym punktem są sceniczne występy muzycznych gwiazd. W sobotę największa letnia trasa koncertowa zainaugurowała sezon w Płońsku! 

W ubiegłym roku jeszcze na Rutkach, w tym już na błoniach przy ulicy Żołnierzy Wyklętych, z radiową ,,Jedynką" na powitaniu lata bawiły się tysiące płońszczan.

Plenerowe studio ,,Lata z Radiem", do którego zapraszano znanych płońszczan, stanęło w Parku im. Konstytucji Trzeciego Maja. To tam Monika Tarka i Robert Kilen zabierali słuchaczy w podróż po naszym mieście, podczas której ich rozmówcy prezentowali walory Płońska i ciekawostki z miejskiego życia wzięte.

Potem już na scenie, zlokalizowanej na błoniach nad Płonką, gościliśmy iluzjonistę Macieja Pola, piosenkarkę, które przedstawiać nikomu nie trzeba, czyli Marylę Rodowicz, kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra, wokalistkę młodego pokolenia Kasię Popowską oraz Szymona Wydrę i jego Carpe Diem. Imprezę zakończył pokaz fajerwerków. To tak w telegraficznym skrócie. Uzupełnienie relacji znajdziecie w naszej fotogalerii smile.

Może Cię także zainteresować