PŁOŃSK W SIECI NEWS
Bezpłatne badania mammograficzne: W dniach od 17 do 23 lipca mammobusy odwiedzą na Mazowszu dziesięć powiatów, w tym powiat płoński. Organizatorzy zapraszają panie w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię w ramach „Programu profilaktyki raka piersi”. Mammobus będzie w Płońsku 21 lipca i zaparkuje przy ul. Kopernika 3. Badania wykonywane będą w godzinach 8.00-15.00. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

20 miast obejmą plenerowe audycje ,,Lata z Radiem", których głównym punktem są sceniczne występy muzycznych gwiazd. W sobotę największa letnia trasa koncertowa zainaugurowała sezon w Płońsku! 

W ubiegłym roku jeszcze na Rutkach, w tym już na błoniach przy ulicy Żołnierzy Wyklętych, z radiową ,,Jedynką" na powitaniu lata bawiły się tysiące płońszczan.

Plenerowe studio ,,Lata z Radiem", do którego zapraszano znanych płońszczan, stanęło w Parku im. Konstytucji Trzeciego Maja. To tam Monika Tarka i Robert Kilen zabierali słuchaczy w podróż po naszym mieście, podczas której ich rozmówcy prezentowali walory Płońska i ciekawostki z miejskiego życia wzięte.

Potem już na scenie, zlokalizowanej na błoniach nad Płonką, gościliśmy iluzjonistę Macieja Pola, piosenkarkę, które przedstawiać nikomu nie trzeba, czyli Marylę Rodowicz, kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra, wokalistkę młodego pokolenia Kasię Popowską oraz Szymona Wydrę i jego Carpe Diem. Imprezę zakończył pokaz fajerwerków. To tak w telegraficznym skrócie. Uzupełnienie relacji znajdziecie w naszej fotogalerii smile.

Może Cię także zainteresować