Dzisiaj jest: 23 Listopada 2017 Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens Do końca roku pozostało 39 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2680 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

20 miast obejmą plenerowe audycje ,,Lata z Radiem", których głównym punktem są sceniczne występy muzycznych gwiazd. W sobotę największa letnia trasa koncertowa zainaugurowała sezon w Płońsku! 

W ubiegłym roku jeszcze na Rutkach, w tym już na błoniach przy ulicy Żołnierzy Wyklętych, z radiową ,,Jedynką" na powitaniu lata bawiły się tysiące płońszczan.

Plenerowe studio ,,Lata z Radiem", do którego zapraszano znanych płońszczan, stanęło w Parku im. Konstytucji Trzeciego Maja. To tam Monika Tarka i Robert Kilen zabierali słuchaczy w podróż po naszym mieście, podczas której ich rozmówcy prezentowali walory Płońska i ciekawostki z miejskiego życia wzięte.

Potem już na scenie, zlokalizowanej na błoniach nad Płonką, gościliśmy iluzjonistę Macieja Pola, piosenkarkę, które przedstawiać nikomu nie trzeba, czyli Marylę Rodowicz, kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra, wokalistkę młodego pokolenia Kasię Popowską oraz Szymona Wydrę i jego Carpe Diem. Imprezę zakończył pokaz fajerwerków. To tak w telegraficznym skrócie. Uzupełnienie relacji znajdziecie w naszej fotogalerii smile.

Może Cię także zainteresować