PŁOŃSK W SIECI NEWS
Długi weekend na powiatowych drogach : Od środy do niedzieli, do północy, na drogach powiatu płońskiego doszło do 18 kolizji. Na szczęście obyło się bez poważnych wypadków. Funkcjonariusze zatrzymali w tym czasie za to 6 nietrzeźwych kierowców. - Miniony długi czerwcowy weekend można ocenić jako bezpieczny, choć nadal wysoka jest liczba nietrzeźwych kierowców - mówi mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska, oficer prasowy KPP w Płońsku. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Uwaga, uwaga! Trasa koncertowa ,,Lata z Radiem 2017" ustalona. Wśród miast, które gościć będą znanych muzyków, znalazł się po raz kolejny Płońsk. To wydarzenie, na które nie trzeba specjalnie zapraszać płońszczan, już 24 czerwca. Impreza wystartuje o godzinie 16. 

Radiowa ,,Jedynka" tegoroczną trasę rozpoczyna właśnie od naszego miasta. Tym razem niestety nie na płońskich Rutkach, ale na Błoniach za Płonką, nieopodal ,,Manhattanu", ustawiona będzie scena, na której zaprezentują się legendarna wokalistka Maryla Rodowicz, kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra, piosenkarka młodego pokolenia Kasia Popowska, popularny Szymon Wydra z zespołem oraz najsłynniejszy polski iluzjonista Maciej Pol. 

Komentarze  

#1 +2 Jolka
Rodowicz od Opola do Płońska :)
2017-06-07 13:51 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2 -1 festyn
Scena bedzie stala pod tymi dwoma napowietrzymi liniami 15kV, co juz kiedyś planowano w tym samym miejscu jakąś imprezę i odwołano ją właśnie z powodu tych linii ? Mądry ktoś planuje to wszystko w urzędzie. A na rutkach to już drodzy płońszczanie możecie zapomnieć o festynach, teraz rutki przyjęły inne "oblicze".
2017-06-07 18:45 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować