Dzisiaj jest: 24 Października 2017 Imieniny obchodzą: Ingi, Darii, Sambora Do końca roku pozostało 69 dni.

wtorek 24 października

Zagrywka na bardzo dalekim aucie. Nie ma nas w Glinka Academy!

in Sport

by Redakcja

Zawrzało w płońskim środowisku siatkarskim. I choć bomba na linii PTS – UKS Rutki tykała już od jakiegoś czasu, to ostatnie wydarzenia związane z ubieganiem się naszych dwóch klubów o akces do programu szkoleniowego Glinka Academy uruchomiły zapalnik, a właściwie zrobił to prezes Jeznach, który nie mógł pogodzić się z decyzją managementu Akademii. Skutki wybuchu są dotkliwe, bowiem…

91 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Nowy tydzień w płońskim Gimnazjum nr 2 rozpoczął się od organizacji XIV Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. W konkursie wzięło udział 13 solistów oraz cztery zespoły.

Jury w składzie: Anna Ciarkowska, Mariusz Wrzesiński oraz Igor Pawlak, zdecydowali, że pierwsze miejsce w kategorii solistów należy się Oliwii Wyłupek, natomiast w gronie zespołów palma pierwszeństwa trafia do ,,Allegretto" z gimnazjum w Nacpolsku. 

W grupie solistów drugie miejsce przypadło w udziale Kindze Winczewskiej, a trzecie Annie Gierkowskiej. Wyróżnienia trafiły z kolei do Karoliny Kutkowskiej i Jakuba Żuchowskiego.

Pierwszą nagrodę z rąk Joanny Szczepańskiej, dyrektorki ,,dwójki", odbierają gimnazjalistki z zespołu ,,Allegretto" z Nacpolska

W kategorii zespołów po drugie miejsce sięgnęła grupa ,,Bezimienni" z płońskiego Gimnazjum nr 2, a po trzecie Zespół wokalny z Gimnazjum w Czerwińsku nad Wisłą. Najlepszym wręczono pamiątkowe statuetki. (DRED)

Komentarze  

#1 0 Ola
Gratuluję ''sprawiedliwego'' wyłonienia zwycięzców w kategorii zespoły. Oszukanie osiągnęło apogeum. Bez poważania dla jury. Dziękuję.
2017-06-06 11:08 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować