Dzisiaj jest: 20 Stycznia 2018 Imieniny: Fabian, Sebastian Do końca roku pozostało 346 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1589 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Nowy tydzień w płońskim Gimnazjum nr 2 rozpoczął się od organizacji XIV Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. W konkursie wzięło udział 13 solistów oraz cztery zespoły.

Jury w składzie: Anna Ciarkowska, Mariusz Wrzesiński oraz Igor Pawlak, zdecydowali, że pierwsze miejsce w kategorii solistów należy się Oliwii Wyłupek, natomiast w gronie zespołów palma pierwszeństwa trafia do ,,Allegretto" z gimnazjum w Nacpolsku. 

W grupie solistów drugie miejsce przypadło w udziale Kindze Winczewskiej, a trzecie Annie Gierkowskiej. Wyróżnienia trafiły z kolei do Karoliny Kutkowskiej i Jakuba Żuchowskiego.

Pierwszą nagrodę z rąk Joanny Szczepańskiej, dyrektorki ,,dwójki", odbierają gimnazjalistki z zespołu ,,Allegretto" z Nacpolska

W kategorii zespołów po drugie miejsce sięgnęła grupa ,,Bezimienni" z płońskiego Gimnazjum nr 2, a po trzecie Zespół wokalny z Gimnazjum w Czerwińsku nad Wisłą. Najlepszym wręczono pamiątkowe statuetki. (DRED)

Komentarze  

#1 0 Ola
Gratuluję ''sprawiedliwego'' wyłonienia zwycięzców w kategorii zespoły. Oszukanie osiągnęło apogeum. Bez poważania dla jury. Dziękuję.
2017-06-06 11:08 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować