PŁOŃSK W SIECI NEWS
Długi weekend na powiatowych drogach : Od środy do niedzieli, do północy, na drogach powiatu płońskiego doszło do 18 kolizji. Na szczęście obyło się bez poważnych wypadków. Funkcjonariusze zatrzymali w tym czasie za to 6 nietrzeźwych kierowców. - Miniony długi czerwcowy weekend można ocenić jako bezpieczny, choć nadal wysoka jest liczba nietrzeźwych kierowców - mówi mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska, oficer prasowy KPP w Płońsku. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Nowy tydzień w płońskim Gimnazjum nr 2 rozpoczął się od organizacji XIV Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. W konkursie wzięło udział 13 solistów oraz cztery zespoły.

Jury w składzie: Anna Ciarkowska, Mariusz Wrzesiński oraz Igor Pawlak, zdecydowali, że pierwsze miejsce w kategorii solistów należy się Oliwii Wyłupek, natomiast w gronie zespołów palma pierwszeństwa trafia do ,,Allegretto" z gimnazjum w Nacpolsku. 

W grupie solistów drugie miejsce przypadło w udziale Kindze Winczewskiej, a trzecie Annie Gierkowskiej. Wyróżnienia trafiły z kolei do Karoliny Kutkowskiej i Jakuba Żuchowskiego.

Pierwszą nagrodę z rąk Joanny Szczepańskiej, dyrektorki ,,dwójki", odbierają gimnazjalistki z zespołu ,,Allegretto" z Nacpolska

W kategorii zespołów po drugie miejsce sięgnęła grupa ,,Bezimienni" z płońskiego Gimnazjum nr 2, a po trzecie Zespół wokalny z Gimnazjum w Czerwińsku nad Wisłą. Najlepszym wręczono pamiątkowe statuetki. (DRED)

Komentarze  

#1 0 Ola
Gratuluję ''sprawiedliwego'' wyłonienia zwycięzców w kategorii zespoły. Oszukanie osiągnęło apogeum. Bez poważania dla jury. Dziękuję.
2017-06-06 11:08 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować