PŁOŃSK W SIECI NEWS
Kolarski poniedziałek w Baboszewie: Już 1 maja w Baboszewie odbędzie się XXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Memoriał Andrzeja Trochanowskiego, zasłużonego trenera Legii Warszawa i reprezentacji narodowej. O godzinie 13 nastąpi prezentacja ekip biorących udział w wyścigu zaliczanego do cyklu Pro Ligi. O godzinie 13:30 zaplanowano start ostry. Przed głównym wydarzeniem zorganizowany zostanie Wyścig Kolarski Mazovia Maters dla Amatorów - start o godz. 10. Wydarzeniu będzie towarzyszył szereg imprez towarzyszących. *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji

Po dwóch porażkach - z Agrykolą Warszawa i Mławianką Mława - nasi piłkarze U-16 wreszcie mogą zapisać na swoje konto pierwszy komplet punktów tej wiosny.

Domowe spotkanie ze Stoczniowcem Płock w III kolejce I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych MZPN PAF rozpoczął bardzo ostrożnie. Trener Krzysztof Szymański co i raz pokrzykiwał na piłkarzy, aby wreszcie obudzili się i zaczęli grać na swoim poziomie.

Płońska drużyna złapała właściwy rytm po około 20 minutach meczu i już do przerwy prowadziła 3:0. Worek z bramkami rozwiązał Nowacki, niedługo potem dwukrotnie do siatki przyjezdnych piłkę wpakował Szymański. W drugiej połowie czwartego gola zdobył wprowadzony po przerwie Masiak. Płocczanie skutecznie odpowiedzieli tylko raz. PAF 4 Stoczniowiec 1.

W następnej serii spotkań PAF jedzie na spotkanie z Varsovią, potem podejmie Białe Orły ze stolicy. (DT)

Skład PAF na mecz ze Stoczniowcem: Małecki (57' Haliński) - Krulikowski, Surowaniec, Mystkowski (67' Kuszmider), Chwiłka, Archipienko (54' Szcześniak), Górczyński (63' Kamiński), Wynimko  (60' Motak), Bielak, Szymański (72' Kaliński), Nowacki (54'Masiak)